Praca, rodzina czy inne obowiązki nie pozwalają na wygospodarowanie czasu na kurs prawa jazdy? Nic straconego!
Weekendowy kurs prawa jazdy to ekspresowy, trzydniowy kurs teoretyczny. Pozwoli na zaoszczędzenie cennych godzin i zdobycie prawa jazdy w przyspieszonym tempie.

 

Weekendowy kurs prawa jazdy- jak to działa?

Nasz kurs prawa jazdy odbywa się w soboty, niedziele oraz poniedziałki. Po skończonym kursie teoretycznym przychodzi czas na jazdy praktyczne! Każdy z kursantów odbędzie je w wybranym przez siebie terminie.

W ramach weekendowego kursu zajęcia odbywają się w następujące dni :

Sobota: 9:00 – 18:00
Niedziela: 9:00 – 18:00
Poniedziałek: 17:00 – 21:30

Weekendowy kurs to 22,5 h zajęć teoretycznych które pozwolą każdemu zagłębić się oraz przyswoić wiedzę z zakresu zasad ruchu drogowego. Po trzech dnia zajęć możecie Państwo niezwłocznie przystąpić do części praktycznej za kierownicą samochodu. Wtedy już tylko od Was zależy ile czasu zajmie ukończenie kursu. Całość zakończona jest egzaminem wewnętrznym teoretycznym oraz praktycznym po którego zdaniu najważniejsza próba, czyli Egzamin Państwowy.

Weekendowy kurs prawa jazdy – Kiedy? Gdzie?

Informacje o najbliższych kursach weekendowych na bieżąco publikujemy na naszym profilu facebookowym – sprawdź koniecznie!

Zapisy prowadzimy pod numerami telefonów 662-068-243 /662-876-261 oraz w siedzibie naszej szkoły nauki jazdy w Warszawie przy ul. A. Mickiewicza 12/2A.
W razie pytań zapraszamy również do kontaktu mailowego ledwo.jade.nauka.jazdy@gmail.com lub ledwojadeosk@gmail.com

Sprawdź również:
Aplikacje do nauki znaków drogowych.
Prawo jazdy kategoria B.
Strefa wiedzy.