Podczas trwającej obecnie, trudnej sytuacji prowadzimy internetowy kurs na prawo jazdy. Sprawdź jak to działa z LEDWO JADĘ!

Internetowy kurs na prawo jazdy – przebieg?

Kurs online możesz zrobić gdziekolwiek jesteś.  Jest on całkowicie zgodny ze stacjonarnym programem nauczania w aspekcie teorii.

Przebiega w kilku fazach i wygląda następująco:

  • Na początek każdy musi odbyć zajęcia teoretyczne które odbywają się w trybie online.
  • Następnym istotnym elementem jest przeszkolenie z zakresu pierwszej pomocy w siedzibie naszego ośrodka szkolenia.
  • Po nabyciu wymaganej wiedzy teoretycznej oraz kursie pierwszej pomocy czas na 30 h zajęć praktycznych. Dzięki którym przygotujemy każdego kursanta do egzaminu państwowego.
  • Każdego po ukończeniu 30 h praktyki czeka egzamin wewnętrzny zarówno praktyczny jak i teoretyczny.
  • Na koniec egzamin państwowy, a po nim już tylko wsiadać w auto i ruszać w trasę !

Internetowy kurs na prawo jazdy – jak to działa?

Do wzięcia udziału w naszym kursie potrzebny będzie komputer oraz dostęp do internetu. Na samym początku otrzymasz od nas prezentacje z zakresu teoretycznego. Zawierają szczegółowe opisy omawianych sytuacji, którym towarzyszy głos lektora. Po każdym omówionym dziale czeka na Ciebie test wiedzy. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości możesz skontaktować się z naszym ekspertem, który je wyjaśni. Może być to kontakt telefoniczny mailowy lub inny ( do ustalenia).

Internetowy kurs na prawo jazdy – jak się zapisać ?

Na nasz kurs zapiszesz się poprzez e-mail ledwojadeosk@gmail.com lub telefonicznie pod numerami telefonów 662 068 243/662 876 261.
Po zaksięgowaniu przez nas wpłaty, na adres e-mail podany podczas zapisów otrzymasz swój indywidualny login i dostęp do platformy online. Aby pozytywnie ukończyć kurs i przejść do 30 h praktyki musisz zaliczyć 100% materiału na platformie online.